باسلام
دانش پذير گرامی جهت شرکت در جلسه آنلاین رفع اشکال در روز و ساعت مشخص شده لطفا طبق دستور العمل زیر اقدام نمایید:

1. ابتدا وارد سامانه آموزشی شوید (medcourse.ir)

2. در ادامه وارد درس آموزشی مربوطه شوید

3. سپس طبق تصویر زیر بر روی فعالیت جلسه آنلاین رفع اشکال کلیک کنید.

1

4. در ادامه طبق تصویر زیر بر روی دکمه “پیوستن به جلسه” کلیک کنید

2

5. در ادامه در صورتیکه قصد دارید در جلسه صحبت کنید بر روی Mircophone (گزینه مشخص شده در تصویر زیر با حرف A) را انتخاب کنید. در صورتیکه قصد دارید در جلسه فقط شنونده باشید و یا اینکه سوال خود را در قالب متن ارسال کنید گزینه  Listen only (گزینه مشخص شده در تصویر زیر با حرف B) را انتخاب کنید.

3

6. در ادامه دسترسی های لازم را در صورت درخواست مرورگرتان طبق تصویر زیر با کلیک کردن بر روی دکمه “Allow” به مرورگرتان بدهید. در صورتیکه این درخواست برای شما صادر نشد بدون نگرانی به مرحله بعد بروید.

4

7. در ادامه درصورت مشاهده پیام زیر دکمه “Yes” را بزنید در صورت مشاهده نشدن این پیام به مرحله بعد مراجعه کنید.

5

در نهایت در صورت مشاهده تصویر زیر شما وارد جلسه آنلاین شده اید

6

در تصویر بالا محل مشخص شده با شماره 1 محل تایپ سوالات شما می باشد _محیط چت). دکمه مشخص شده با شماره 2 میکروفن شما می باشد. آبی بودن این دکمه به معنی فعال بودن میکروفن شما و سفید بودن این دکمه به معنی غیرفعال بودن میکروفن شما می باشد. آبی بودن دکمه شماره 3 به معنی حضور در کلاس آنلاین می باشد. در صورت سفید بودن این دکمه شما در کلاس حضور ندارید و جهت شرکت در کلاس باید این دکمه را مجدد فشار دهید و از مرحله 5 مجدد انجام دهید. دکمه شماره 4 به معنای دست بلند کردن در کلاس می باشد. در صورت آبی بودن این دکمه یعنی شما در حالت دست بلند کردن برای دریافت اجازه جهت طرح سوال می باشد. سفید بودن این دکمه مانند بقیه دکمه ها به معنای غیر فعال بودن می باشد.

در صورت خطا به شماره 09935426547 پيامك دهيد
باتشكر