فراگیر گرامی

جهت استفاده از سیستم آموزش مجازی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی (مدکورس) پیشنهاد می گردد حتما از یکی از مرورگرهای زیر استفاده نمایید.

مرورگر مناسب برای استفاده در گوشی موبایل

مرورگر مناسب برای استفاده در لپ تاپ

در صورتی که مرورگرهای ذکر شده از قبل در سیستم خود نصب دارید بهتر است قبل از شروع آموزش از نسخه بروزرسانی شده آن استفاده کنید. بنابراین پیشنهاد می شود پیش از آغاز دوره آموزشی نسبت به بروزرسانی مرورگر اقدام کنید (جهت بروزرسانی میتواند مجدد مرورگرهای ذکر شده را دانلود و نصب کنید).

توجه داشته باشید برای ورود به سامانه آموزش مجازی، ابتدا آدرس سامانه را (medcourse.ir) در نوار آدرس (address bar) مرورگر وارد کنید. محل مشخص شده در شکل زیر.

Screenshot 75

نام کاربری شما شماره ملی و پسورد شما شماره موبایل شما می باشد. برای وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، کیبورد خود را به زبان انگلیسی تغئیر دهید.

همچنین پیشنهاد می گردد که نام کاربری و گذرواژه (پسورد) خود را در مرورگر ذخیره نمایید تا برای دفعات بعد نیاز به وارد کردن نام کاربری و پسورد نداشته باشید.

اشتباهات رایج:

  • وقتی بر روی لینک سامانه که از طریق واتس آپ یا تلگرام ارسال شده کلیک می کنید در اکثر مواقع مرورگر اختصاصی خود گوشی موبایل باز می شود و نه مرورگر گوگل کروم یا مرورگر فایرفاکس. به همین جهت بایستی آدرس medcourse.ir را به صورت دستی در نوار آدرس وارد کنید.
  • منظور از نوار آدرس، محل وارد کردن آدرس موجود در بالای مرورگر می باشد (مطابق تصویر بالا) و نه باکس سرچ گوگل.